Početna
 

Ingrid Antičević Marinović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Sudac Ustavni sud Republike Hrvatske 07.06.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 03.06.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
MARINOVIĆ i partneri odvjetničko društvo Član obitelji 50% Nije potrebno