Početna
 

Snježana Bagić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik predsjednika Ustavni sud Republike Hrvatske 16.06.2020.
Zamjenik predsjednika Ustavni sud Republike Hrvatske
13.06.2018. do 15.06.2020.
Zamjenik predsjednika Ustavni sud Republike Hrvatske
13.06.2016. do 12.06.2018.
Sudac Ustavni sud Republike Hrvatske
07.06.2016. do 12.06.2016.
Zamjenik predsjednika Ustavni sud Republike Hrvatske
07.12.2007. do 06.06.2016.

Izvješće o imovinskom stanju