Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 1201 - 1240 od 1240
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Ivan Vuleta Općinski načelnik Općina Gornja Vrba 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Stipe Vulić Općinski načelnik Općina Jasenice 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Igor Vulje Zamjenik ravnatelja Agencija za zaštitu osobnih podataka 18.05.2020. 18.05.2020. Da
Jasenka Žabčić Potpredsjednik Državno izborno povjerenstvo 05.04.2019. 05.04.2019. Da
Silvija Zagorec Zamjenik župana Varaždinska Županija 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Dragan Zahija Općinski načelnik Općina Vrbnik 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Vitomir Žakić Općinski načelnik Općina Cernik 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Jadranka Žarković savjetnik Predsjednika za odgoj i obrazovanje Ured Predsjednika Republike Hrvatske 21.02.2020. 21.02.2020. Da
Svetlana Žarković Zamjenik gradonačelnika Grad Beli Manastir 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Slavko Ždinjak Zamjenik općinskog načelnika Općina Tompojevci 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Mirela Zečević Ravnatelj Hrvatska akreditacijska agencija 18.03.2021. 18.03.2021. Da
Hrvoje Zekanović Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Ivo Zelić Općinski načelnik Općina Petrijevci 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Ivan Žeravica Zamjenik općinskog načelnika Općina Čepin 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Nikola Žganec Općinski načelnik Općina Beretinec 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Žarko Žgela Općinski načelnik Općina Severin 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Ante Žigman Predsjednik Upravnog Vijeća Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga 02.02.2018. 02.02.2018. Da
Mile Živčić Ravnatelj Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih 29.04.2020. 29.04.2020. Da
Stjepan Živković Općinski načelnik Općina Magadenovac 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Ankica Zmaić Općinski načelnik Općina Vrpolje 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Dragan Zorić Općinski načelnik Općina Šodolovci 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Petar Zorić Općinski načelnik Općina Viškovci 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Filip Zoričić Gradonačelnik Grad Pula 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Marin Zovko Član uprave PLINACRO, društvo s ograničenom odgovornošću za transport prirodnim plinom 30.05.2018. 30.05.2018. Da
Zdravko Zrinušić Državni tajnik Ministarstvo financija 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Marko Zdravko Žubrinić Član uprave HŽ INFRASTRUKTURA d.o.o. za upravljanje, održavanje i izgradnju željezničke infrastrukture 02.10.2017. 02.10.2017. Da
Velimir Žunac Državni tajnik Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Ante Župan Gradonačelnik Grad Obrovac 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Stipe Župan Državni tajnik Ministarstvo financija 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Dario Zurovec Gradonačelnik Grad Sveta Nedelja 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Josip Đakić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Goran Đanić Općinski načelnik Općina Podgorač 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Božidar Đerek Član Upravnog Vijeća Hrvatska izvještajna novinska agencija 02.06.2021. 02.06.2021. Da
Kristina Đukić Zamjenik gradonačelnika Grad Opatija 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Dušan Đula Općinski načelnik Općina Otok 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Tihomir Đuras Općinski načelnik Općina Brckovljani 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Krunoslav Đurec Općinski načelnik Općina Kalnik 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Spomenka Đurić Državni tajnik Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Zoran Đuroković Generalni direktor Hrvatske vode 13.05.2021. 13.05.2021. Da
Milan Đurđević Općinski načelnik Općina Biskupija 21.05.2021. 21.05.2021. Da

Stranice