Početna
 

Marija Mačković

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Jasenovac 26.05.2017.
Općinski načelnik Općina Jasenovac
23.05.2013. do 25.05.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 12.07.2019.