Početna
 

Miro Kovač

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
27.10.2016. do 22.07.2020.
Ministar Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
22.01.2016. do 19.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 22.01.2016.