Početna
 

Marko Sladoljev

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
22.01.2016. do 14.10.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
17.10.2016. do 22.07.2020.

Izvješće o imovinskom stanju