Početna
 

Sanja Putica

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta 18.07.2019.
Zastupnik Hrvatski sabor
09.06.2017. do 18.07.2019.
Pomoćnik ministra Ministarstvo znanosti i obrazovanja
02.03.2017. do 08.06.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju