Početna
 

Kristina Ikić Baniček

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Sisak 08.06.2017.
Gradonačelnik Grad Sisak
11.06.2013. do 07.06.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 30.01.2016.