Početna
 

Mario Filipašić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik općinskog načelnika Općina Kalnik 30.05.2017.
Zamjenik općinskog načelnika Općina Kalnik
24.03.2016. do 29.05.2017.
Zamjenik općinskog načelnika Općina Kalnik
31.05.2013. do 15.01.2016.