Početna
 

Natalija Martinčević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Zamjenik gradonačelnika Grad Varaždin
07.06.2013. do 18.11.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.