Početna
 

Ante Jerolimov

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
24.09.2013. do 18.09.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Preko
27.05.2013. do 25.05.2017.