Početna
 

Sunčana Glavak

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
25.05.2018. do 30.11.2019.
Glasnogovornik Vlada Republike Hrvatske
01.02.2016. do 25.05.2018.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Izvješće o imovinskom stanju