Početna
 

Bojan Glavašević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Ministarstvo hrvatskih branitelja
01.02.2013. do 04.02.2016.