Početna
 

Milijan Brkić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 20.03.2020.
Potpredsjednik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 19.03.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 31.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju