Početna
 

Tomislav Panenić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo gospodarstva
22.01.2016. do 13.10.2016.
Općinski načelnik Općina Tompojevci
24.05.2013. do 29.01.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 22.01.2016.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
OPG Osobno Ne