Početna
 

Mladen Karlić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Gradonačelnik Grad Vinkovci
07.06.2013. do 08.06.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.

Izvješće o imovinskom stanju