Početna
 

Stjepan Pintarić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik gradonačelnika Grad Našice
11.06.2013. do 26.05.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
22.01.2016. do 14.10.2016.