Početna
 

Željko Kacun

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik općinskog načelnika Općina Nedelišće
29.05.2017. do 19.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Općina Nedelišće
27.05.2013. do 28.05.2017.

Izvješće o imovinskom stanju