Početna
 

Edi Pastrovicchio

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Bale 20.05.2021.
Općinski načelnik Općina Bale
29.05.2017. do 19.05.2021.
Općinski načelnik Općina Bale
23.05.2013. do 26.05.2017.