Početna
 

Nikola Krstičević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Kula Norinska 21.05.2021.
Općinski načelnik Općina Kula Norinska
29.05.2017. do 20.05.2021.
Općinski načelnik Općina Kula Norinska
23.05.2013. do 28.05.2017.