Početna
 

Josip Šala

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Direktor AUTOCESTA RIJEKA - ZAGREB, društvo za građenje i gospodaranje
23.07.2015. do 30.04.2018.
Predsjednik uprave AUTOCESTA RIJEKA - ZAGREB, društvo za građenje i gospodaranje
23.07.2014. do 23.07.2015.
Direktor AUTOCESTA RIJEKA - ZAGREB, društvo za građenje i gospodaranje
06.11.2013. do 23.07.2014.