Početna
 

Daria Krstičević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Član uprave PLINACRO, društvo s ograničenom odgovornošću za transport prirodnim plinom 01.10.2021.
Član uprave PLINACRO, društvo s ograničenom odgovornošću za transport prirodnim plinom
01.10.2017. do 30.09.2021.
Predstojnik Državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske
02.05.2012. do 30.03.2016.