Početna
 

Marija Šćulac Domac

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ministra Ministarstvo zaštite okoliša i prirode
24.03.2016. do 20.03.2017.
Pomoćnik ministra Ministarstvo zaštite okoliša i prirode
01.08.2013. do 23.03.2016.