Početna
 

Ivan Šuker

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
19.06.2017. do 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Izvješće o imovinskom stanju