Početna
 

Općina Jagodnjak

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Danijela Mlinarević 20.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Denis Urtajl 20.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Nada Šalajić
25.05.2017. do 19.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Denis Urtajl
25.05.2017. do 19.05.2021.
Općinski načelnik Stevo Mlinarević
25.05.2017. do 19.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Stevo Mlinarević
07.06.2013. do 24.05.2017.