Početna
 

Ministarstvo financija - Državna riznica

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glavni državni rizničar Danijela Stepić 15.07.2022.
Glavni državni rizničar Ante Matijević
24.07.2020. do 15.07.2022.
Glavni državni rizničar Ivana Jakir-Bajo
16.01.2020. do 30.06.2020.
Pomoćnik ministra i glavni državni rizničar Ivana Jakir-Bajo
17.02.2016. do 16.01.2020.