Početna
 

Damir Dojkić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske ratne mornarice Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
01.01.2020. do 25.12.2021.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske ratne mornarice Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
01.01.2018. do 31.12.2019.

Izvješće o imovinskom stanju