Početna
 

Grad Pakrac

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik gradonačelnika Mirsada Popović Damjanović 21.05.2021.
Gradonačelnik Anamarija Blažević 21.05.2021.
Zamjenik gradonačelnika Nikola Ivanović
26.05.2017. do 20.05.2021.
Zamjenik gradonačelnika Marijan Širac
26.05.2017. do 20.05.2021.
Gradonačelnik Anamarija Blažević
26.05.2017. do 20.05.2021.
Gradonačelnik Anamarija Blažević
22.02.2016. do 25.05.2017.
Zamjenik gradonačelnika Anamarija Blažević
23.05.2013. do 21.02.2016.
Gradonačelnik Davor Huška
23.05.2013. do 22.02.2016.