Početna
 

Nadia Štifanić-Dobrilović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik gradonačelnika Grad Poreč
26.05.2017. do 20.05.2021.
Zamjenik gradonačelnika Grad Poreč
23.05.2013. do 25.05.2017.