Početna
 

Mladen Fuzul

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zapovjednik Zapovjedništava za potporu Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
11.07.2020. do 25.12.2021.
Zapovjednik Zapovjedništava za potporu Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
11.07.2016. do 10.07.2020.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske kopnene vojske Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
12.12.2012. do 10.07.2016.

Izvješće o imovinskom stanju