Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 801 - 850 od 1230
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Tanja Novotni Golubić Zamjenik župana Bjelovarsko bilogorska županija 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Svemir Obilinović Općinski načelnik Općina Nerežišća 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Cvjetko Obradović Pomoćnik ministra Ministarstvo unutarnjih poslova 07.09.2017. 07.09.2017. Da
Ilija Obradović Općinski načelnik Općina Donji Lapac 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Tonko Obuljen Predsjednik Vijeća Hrvatska regulatorna agencija za mrežne djelatnosti 27.04.2018. 27.04.2018. Da
Nina Obuljen Koržinek Ministar Ministarstvo kulture i medija 23.07.2020. 23.07.2020. Da
Gordana Odor Član uprave BOROVO d.d. proizvodnja i promet obuće, gumarskih i ostalih 27.09.2021. 27.09.2021. Da
Tomislav Okroša Općinski načelnik Općina Dubrava 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Mirjana Oluić Zamjenik župana Sisačko-Moslavačka Županija 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Ivica Olujić direktor Glavnog stožera Oružanih snaga Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH 01.05.2020. 01.05.2020. Da
Marina Opačak Bilić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Dražen Opalić Pomoćnik ministra Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike 23.07.2020. 23.07.2020. Da
Dalija Orešković Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Franjo Orešković Zamjenik župana Vukovarsko-Srijemska Županija 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Jasna Orešković Brkljačić Zamjenik župana Ličko Senjska Županija 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Davor Orlović Tajnik Hrvatski sabor 15.10.2021. 15.10.2021. Da
Kruno Oršuš Zamjenik općinskog načelnika Općina Pribislavec 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Rajko Ostojić Zastupnik Hrvatski sabor 18.05.2021. 18.05.2021. Da
Ksenija Ostriž Zamjenik gradonačelnika Grad Koprivnica 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Denis Ostrošić Gradonačelnik Grad Slatina 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Tomislav Pahović Općinski načelnik Općina Motovun 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Tomislav Palalić Član uprave ZRAČNA LUKA RIJEKA, društvo s ograničenom odgovornošću za usluge u zračnom prometu 28.05.2018. 28.05.2018. Da
Antun Palarić Član Upravnog Vijeća Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga 02.02.2018. 02.02.2018. Da
Anđelo Palaškov Općinski načelnik Općina Tkon 24.05.2021. 24.05.2021. Da
Fredi Pali Općinski načelnik Općina Velika Pisanica 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Marko Paliaga Gradonačelnik Grad Rovinj 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Miroslav Palić Općinski načelnik Općina Trpinja 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Glorija Paliska Općinski načelnik Općina Raša 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Tomislav Paljak Državni tajnik Ministarstvo znanosti i obrazovanja 01.10.2020. 01.10.2020. Da
Nenad Panian Gradonačelnik Grad Dugo Selo 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Srećko Papac Općinski načelnik Općina Gradište 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Krunoslav Papić Član uprave HŽ INFRASTRUKTURA d.o.o. za upravljanje, održavanje i izgradnju željezničke infrastrukture 14.06.2018. 14.06.2018. Da
Marinko Papuga Direktor INSTITUT ZA SIGURNOST ZAGREB dioničko društvo za zaštitu na radu, zaštitu od požara, zaštitu čovjekove okoline, promet roba i usluga 15.10.2018. 15.10.2018. Da
Krešimir Partl Državni tajnik Ministarstvo kulture i medija 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Edi Pastrovicchio Gradonačelnik Grad Vodnjan 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Edi Pastrovicchio Općinski načelnik Općina Bale 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Vesna Patrlj Član Vijeća Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja 01.03.2019. 01.03.2019. Da
Zoran Paunović Gradonačelnik Grad Makarska 07.06.2021. 07.06.2021. Da
Dalibor Paus Općinski načelnik Općina Barban 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Velimir Paušić Općinski načelnik Općina Stara Gradiška 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Antun Pavetić Općinski načelnik Općina Oriovac 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Josip Pavić Općinski načelnik Općina Sibinj 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Kristijan Pavić Član uprave Adriatic Croatia International Club, za djelatnost marina d. d. 13.08.2021. 13.08.2021. Da
Marko Pavić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Mladen Pavić Pomoćnik ministra Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije 13.09.2018. 13.09.2018. Da
Željko Pavić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Mile Pavičić Općinski načelnik Općina Kaptol 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Igor Pavković Zamjenik župana Virovitičko-Podravska Županija 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Tomislav Pavlečić Općinski načelnik Općina Veliki Grđevac 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Ljiljana Pavlic Član Vijeća Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja 25.01.2019. 25.01.2019. Da

Stranice