Početna
 

Općina Dežanovac

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik općinskog načelnika Kristina Kubišta 21.05.2021.
Općinski načelnik Josip Stjepanović 21.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Slavko Nehvatal
25.05.2017. do 20.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Željko Brajković
25.05.2017. do 20.05.2021.
Općinski načelnik Josip Stjepanović
25.05.2017. do 20.05.2021.
Zamjenik općinskog načelnika Slavko Nehvatal
24.05.2013. do 24.05.2017.
Općinski načelnik Josip Stjepanović
05.06.2013. do 24.05.2017.