Početna
 

Ivan Raos

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Zapovjedništava za potporu Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
01.02.2021. do 25.12.2021.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Zapovjedništava za potporu Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
01.02.2019. do 31.01.2021.

Izvješće o imovinskom stanju