Početna
 

Boris Šerić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zapovjednik Hrvatske kopnene vojske Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
16.03.2020. do 25.12.2021.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske kopnene vojske Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
01.01.2018. do 15.03.2020.

Izvješće o imovinskom stanju