Početna
 

Davor Ivo Stier

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 29.06.2017.
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
19.10.2016. do 19.06.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 19.10.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
19.10.2016. do 19.06.2017.

Izvješće o imovinskom stanju