Početna
 

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ivana Franić
06.02.2020. do 24.09.2020.
Državni tajnik Tome Antičić
27.07.2017. do 24.07.2020.
Pomoćnik ministra Lidija Kralj
27.07.2017. do 24.07.2020.
Pomoćnik ministra Vlado Prskalo
27.07.2017. do 27.02.2020.
Državni tajnik Branka Ramljak
13.07.2017. do 24.07.2020.
Ministar Blaženka Divjak
09.06.2017. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Ivana Franić
27.04.2017. do 06.02.2020.
Pomoćnik ministra Sanja Putica
02.03.2017. do 08.06.2017.
Glavni tajnik Goran Kolarić 08.12.2016.
Državni tajnik Hrvoje Šlezak
24.11.2016. do 17.04.2018.
Pomoćnik ministra Momir Karin 04.03.2016.
Pomoćnik ministra Stipe Mamić
17.02.2016. do 24.09.2020.