Početna
 

Siniša Jurković

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH 16.03.2020.
Zapovjednik Hrvatske kopnene vojske Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
01.01.2020. do 15.03.2020.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske kopnene vojske Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
11.07.2016. do 31.12.2017.
Zapovjednik Hrvatske kopnene vojske Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH
01.01.2018. do 31.12.2019.