Početna
 

Grad Buje

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik gradonačelnika Corrado Dussich 20.05.2021.
Gradonačelnik Fabrizio Vižintin 20.05.2021.
Zamjenik gradonačelnika Jessica Acquavita
29.05.2017. do 19.05.2021.
Zamjenik gradonačelnika Arijana Brajko Gall
09.06.2017. do 19.05.2021.
Gradonačelnik Fabrizio Vižintin
09.06.2017. do 19.05.2021.
Zamjenik gradonačelnika Arijana Brajko Gall
23.05.2013. do 26.05.2017.