Početna
 

Ministarstvo obrane

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Ivica Grebenar 01.05.2021.
ravnatelj uprave Lučiana Klobas Dobrović 14.04.2021.
ravnatelj uprave Dunja Bujan Šujster 14.04.2021.
ravnatelj uprave Ivan Jušić 14.04.2021.
Državni tajnik Branko Hrg 24.09.2020.
Državni tajnik Zdravko Jakop 24.09.2020.
Ministar Mario Banožić 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Ante Modrić
31.05.2018. do 14.04.2021.
Glavni tajnik Petar Barać
13.04.2017. do 13.04.2021.
Pomoćnik ministra Roman Mikulić
02.03.2017. do 30.04.2021.
Pomoćnik ministra Petar Mihatov
01.02.2017. do 19.11.2019.
Državni tajnik Zdravko Jakop
24.11.2016. do 24.09.2020.
Državni tajnik Tomislav Ivić
17.11.2016. do 24.09.2020.
Zamjenik ministra Tomislav Ivić
25.02.2016. do 17.11.2016.
Pomoćnik ministra Zdravko Jakop
17.02.2016. do 24.11.2016.
Glavni tajnik Petar Barać
20.06.2012. do 13.04.2017.
Zamjenik ministra Višnja Tafra
01.01.2012. do 14.01.2016.