Početna
 

Sonja Čikotić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
31.03.2018. do 22.07.2020.
Zamjenik ministra Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije
25.02.2016. do 24.11.2016.

Izvješće o imovinskom stanju