Početna
 

Igor Čižmek

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ministra Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ministarstvo zaštite okoliša i energetike
13.07.2017. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
17.02.2016. do 13.07.2017.

Izvješće o imovinskom stanju