Početna
 

Vlaho Orepić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
10.05.2017. do 22.07.2020.
Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova
19.10.2016. do 27.04.2017.
Ministar Ministarstvo unutarnjih poslova
22.01.2016. do 19.10.2016.