Početna
 

Slaven Dobrović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 10.05.2017.
Ministar Ministarstvo zaštite okoliša i energetike
19.10.2016. do 27.04.2017.
Ministar Ministarstvo zaštite okoliša i prirode
22.01.2016. do 19.10.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 22.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju