Početna
 

Branimir Glavaš

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 11.05.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 02.11.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju