Početna
 

Zdravko Marić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 23.07.2020.
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
19.07.2019. do 22.07.2020.
Ministar Ministarstvo financija
22.01.2016. do 19.10.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo financija 23.07.2020.
Ministar Ministarstvo financija
19.10.2016. do 22.07.2020.

Izvješće o imovinskom stanju