Početna
 

Andrija Mikulić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glavni državni inspektor Državni inspektorat 24.09.2020.
Glavni državni inspektor Državni inspektorat
01.04.2019. do 24.09.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 01.04.2019.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju