Početna
 

Šime Jerčić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ravnatelj Ured komisije za odnose s vjerskim zajednicama Vlade Republike Hrvatske 20.02.2020.
vršitelj dužnosti ravnatelja Ured komisije za odnose s vjerskim zajednicama Vlade Republike Hrvatske
27.02.2019. do 19.02.2020.
Ravnatelj Ured komisije za odnose s vjerskim zajednicama Vlade Republike Hrvatske
26.02.2015. do 26.02.2019.

Izvješće o imovinskom stanju