Početna
 

Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Zapovjedništava za potporu Ivan Raos
01.02.2021. do 25.12.2021.
Zapovjednik Zapovjedništava za potporu Mladen Fuzul
11.07.2020. do 25.12.2021.
Zamjenik zapovjednika Hrvatskog vojnog učilišta Blaž Beretin
01.11.2020. do 25.12.2021.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatskog ratnog zrakoplovstva i protuzračne obrane Marinko Galović
15.01.2020. do 25.12.2021.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske ratne mornarice Damir Dojkić
01.01.2020. do 25.12.2021.
Zapovjednik Hrvatske ratne mornarice Ivo Raffanelli
01.01.2020. do 25.12.2021.
Zapovjednik Hrvatskog ratnog zrakoplovstva i protuzračne obrane Michael Križanec
26.11.2019. do 25.12.2021.
direktor Glavnog stožera Oružanih snaga Ivica Olujić
01.05.2020. do 25.12.2021.
Zapovjednik Hrvatske kopnene vojske Boris Šerić
16.03.2020. do 25.12.2021.
Zamjenik načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga Siniša Jurković 16.03.2020.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske kopnene vojske Tihomir Kundid
16.03.2020. do 25.12.2021.
Glavni inspektor obrane Drago Matanović 16.03.2020.
Načelnik Glavnog stožera Oružanih snaga Robert Hranj 01.03.2020.
Zapovjednik Hrvatske kopnene vojske Siniša Jurković
01.01.2020. do 15.03.2020.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Zapovjedništava za potporu Ivan Raos
01.02.2019. do 31.01.2021.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske kopnene vojske Siniša Jurković
11.07.2016. do 31.12.2017.
Zamjenik zapovjednika Hrvatskog vojnog učilišta Zdravko Klanac
01.09.2015. do 31.12.2017.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske ratne mornarice Milan Blažević
01.02.2015. do 31.12.2017.
Zapovjednik Obalne straže Ivo Raffanelli
01.01.2015. do 31.12.2017.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatskog ratnog zrakoplovstva i protuzračne obrane Michael Križanec
01.01.2018. do 25.11.2019.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske ratne mornarice Damir Dojkić
01.01.2018. do 31.12.2019.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske kopnene vojske Boris Šerić
01.01.2018. do 15.03.2020.
Zapovjednik Obalne straže Milan Blažević
01.01.2018. do 25.12.2021.
Zapovjednik Hrvatskog ratnog učilišta Mate Pađen
01.01.2018. do 25.12.2021.
Zapovjednik Hrvatske kopnene vojske Siniša Jurković
01.01.2018. do 31.12.2019.
Zapovjednik Hrvatske ratne mornarice Ivo Raffanelli
01.01.2018. do 31.12.2019.
Zapovjednik Zapovjedništava za potporu Mladen Fuzul
11.07.2016. do 10.07.2020.
Zamjenik načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga Drago Matanović
15.04.2016. do 15.03.2020.
Zamjenik načelnika Glavnog stožera Oružanih snaga Mate Pađen
01.10.2012. do 01.03.2015.
Zapovjednik Zapovjedništava za potporu Drago Matanović
01.09.2014. do 15.04.2016.
Načelnik stožera - zamjenik zapovjednika Hrvatske kopnene vojske Mladen Fuzul
12.12.2012. do 10.07.2016.
direktor Glavnog stožara Oružanih snaga Robert Hranj
01.03.2015. do 29.02.2020.