Početna
 

Darko Parić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Pomoćnik ministra Ministarstvo uprave
01.01.2012. do 16.10.2014.

Izvješće o imovinskom stanju