Početna
 

Božidar Škrinjarić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Pokupsko 21.05.2021.
Općinski načelnik Općina Pokupsko
29.05.2017. do 20.05.2021.
Općinski načelnik Općina Pokupsko
24.05.2013. do 27.05.2017.